راهکار‌های تدبیرنگر

برندینگ حوزه سلامت

روایت داستان از دیدگاه شما برای مخاطبین و مراجعین شما باعث می‌شود آگاهی از تخصص و خدمات شما افزایش یابد و در نتیجه میزان مراجعین شما افزایش یابد.

بازاریابی حوزه سلامت

در دنیای امروز به عنوان یک پزشک، برای تبدیل شدن به برند، چیزی بیشتر از تخصص و تبحر پزشکی نیاز دارید. تدبیرنگر قطعه مکمل پازل موفقیت شما در بخش بازاریابی است.

دیجیتال مارکتینگ حوزه سلامت

معرفی خدمات، تخصص، جذب و آنالیز تخصصی ترافیک بازدیدکنندگان در فضای دیجیتال و علی‌الخصوص شبکه‌های اجتماعی شما را به یکی از گزینه‌های اصلی مراجعین تبدیل می‌کند.

بازاریابی اینستاگرام حوزه سلامت

در حال حاضر، اینستاگرام محبوب‌ترین و پرکاربردترین شبکه اجتماعی در کشور ماست. بنابراین سرمایه‌گذاری و حضور فعال در این محیط، فرصت بی‌نظیری برای رشد و تعالی شما را فراهم می‌سازد.

اتوماسیون اداری حوزه سلامت

ارائه خدمات در حوزه سلامت نیازمند طراحی و پیاده‌سازی قابلیت‌های متعددی است. از نوبت‌دهی گرفته تا بررسی میزان رضایت مراجعین، همگی با تدبیرنگر در اختیار شماست.

طراحی وب سایت حوزه سلامت

شاید تاکنون نگاه شما به وب‌سایت، به‌عنوان یک نیاز فرعی بوده است؛ اما با افزایش ضریب نفوذ اینترنت، داشتن یک وبسایت حرفه‌ای با محتوای متناسب، از اصلی‌ترین نیازهای شماست.

سامانه اختصاصی مدیریت تولید محتوا

شاید از دید بسیاری از افراد، تولید و انتشار یک پست اینستاگرام کار ساده‌ای برسد؛ اما عقیده ما در تدبیرنگر این است که در حوزه پزشکی و برای یک صفحه‌ی حرفه‌ای، این کار باید با نهایت دقت و ظرافت به انجام برسد.

ماحصل تجارب تدبیرنگر پس از سال‌ها فعالیت در این زمینه، طراحی یک سیستم اختصاصی قدرتمند برای سازماندهی و بهینه‌سازی روند تولید محتواست. در ماشین تولید محتوای تدبیرنگر، یک پست در طی مراحل متعددی طراحی می‌شود و پیش از انتشار، بارها مورد بازبینی قرار می‌گیرد تا مطلبی در خور شایستگی شما در فضای مجازی منتشر گردد.

چرا تدبیرنگر؟

تجربه کارآمد

مفتخریم که در طی بیش از ۸ سال فعالیت،
رضایت مشتریان خود را جلب کرده‌ایم.

خلاق و نواندیش

ما همواره در تلاش برای بهبود راهکارهای بازاریابی دیجیتال هستیم.

متعهد و حرفه ای

در تدبیرنگر، هر پروژه
به عنوان یک تعهد ویژه در نظر گرفته می‌شود.

ارتباطات قدرتمند

معتقدیم داشتن شبکه قدرتمند از روابط،
مهم‌ترین دارایی هر سازمان محسوب می‌شود.

تیم چند تخصصی

متخصصان مختلف را با هدف واحد
در تدبیرنگر گردهم آورده‌ایم.

تخصص و تجربه

هسته مرکزی تیم تدبیرنگر علاوه بر تخصص،
تجربه راه‌اندازی چند کسب و کار موفق را دارند.

مرکز تخصصی برندینگ پزشکی

از ایده‌پردازی تا اجرا، همگام با شما در مسیر موفقیت

با ما در ارتباط باشید