درباره ما

مهندس آرش خضرلوی اقدم

مدیر عامل

به پشتوانه ۸ سال تجربه توانسته‌ایم به عنوان اولین آژانس تخصصی برندینگ حوزه سلامت، گامی متفاوت در این حوزه برداریم.

در دنیای رقابتی امروز، بازاریابی دیجیتال پزشکان تبدیل به یک مقوله تخصصی شده است که باید به افراد و مجموعه‌های حرفه‌ای سپرده شود. تدبیرنگر با تیمی چند تخصصی و جوان و با اخذ مجوز از سازمان نظام پزشکی، مفتخر به ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال به پزشکان و فعالان عرصه درمان و تشخیص است. 

آشنایی با تیم

مهندس مرتضی جوانمرد

مدیر فناوری اطلاعات

دکتر آراز استادی
مدیر محصول
مهندس بهراد طاهری نیا
مدیر تولید محتوا

افتخارات ما

36000+

تولیدمحتوا

21000+

دقیقه ویدیو

24۰+

کار چاپی

۲۰+

طراحی سایت

سؤالات متداول

چرا باید با شما کار کنم؟

هر بنگاه اقتصادی طبیعتاً خواستار این است که بر تمامی زوایای کسب‌وکارش تسلط داشته باشد و بتواند در مسیر رشد قدم بردارد. طراحی سایت، تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی، طراحی سیستم‌های نرم‌افزاری از قبیل اتوماسیون و … نیز مانند دیگر بخش‌های کاری یک مجموعه پزشکی، باید توسط افراد و مجموعه‌های حرفه‌ای انجام گیرد.

تخصص و تعهد مشاوران تدبیرنگر در برآورده ساختن خواسته‌های مشتریان، جزو ارزش‌های کلیدی این شرکت محسوب می‌شود و گواه آن، تداوم همکاری عزیزانی است که در طی فعالیت تدبیرنگر به این همکاری ادامه داده‌اند.

تدبیرنگر دقیقاً چه‌کارهایی برای من انجام می‌دهد؟

تولید محتوا و مدیریت فعالیت شما در فضای مجازی اعم از وبسایت، شبکه‌های اجتماعی، ارتباط با مشتریان و تبلیغات، بخشی از توانمندی‌های تیم تدبیرنگر است. همکاری ما از یک جلسه دوستانه و پس از شنیدن اهداف کاری شما آغاز می‌شود و در تمام طول این مسیر از مرحله ایده‌پردازی تا اجرا، همراه شما هستیم.

تدبیرنگر برای خدماتی که ارائه می‌دهد چه مجوزهایی دارد؟

تدبیرنگر دارای مجوز فعالیت از سازمان صنعت معدن و تجارت مجوز ارائه خدمات مدریتی و سیستم‌های بهره‌وری به شماره مجوز ۱۱۲/۷/۵۸۵۱۴۵ است. همچنین ما تنها مجموعه دارای مجوز فعالیت بازاریابی و تولید محتوا از سازمان نظام پزشکی هستیم.

برای انجام کار حتماً باید به‌صورت حضوری مراجعه کنم؟

اگرچه میزبانی از شما باعث افتخار است، اما برای انجام کارها نیازی به حضور ما در شهر شما و یا بالعکس نیست. برای آشنایی بیشتر با روند همکاری فیمابین، با شماره تلفن 04433444446 تماس بگیرید تا در این خصوص توضیحات بیشتر ارائه شود.

هزینه خدمات تدبیرنگر چگونه است؟

فعالیت تدبیرنگر در قالب قراردادهای یک و سه ساله انجام می‌گیرد و هزینه‌ها بر اساس خدمات ارائه‌شده شناور است. جهت سهولت در پرداخت، اقساط ۳ یا ۴ ماهه در قراردادهای سالیانه پیش‌بینی شده است.

چگونه می‌توانم از راه دور از خدمات تدبیرنگر استفاده کنم؟

تدبیرنگر در حال حاضر در خدمت چندین پزشک و مرکز درمانی و تشخیصی در سراسر ایران در زمینه مدیریت بازاریابی محتوایی است. با استفاده از سامانه تولید محتوای شرکت تدبیرنگر، تمامی کارها به‌صورت اینترنتی قابل‌انجام است و نیازی به مراجعه حضوری شما در طی دوره همکاری نیست.

رزومه شما را از کجا می‌توانم دریافت کنم؟

علاوه بر ارائه لیستی از افراد و مجموعه‌های طرف قرارداد در صفحه پروژه‌ها و در پایین همین صفحه، می‌توانید رزومه چاپی ما را از اینجا دریافت نمایید.

نمونه پروژه‌های شما را کجا می‌توانم ببینم؟

برخی از سوابق فعالیت‌های شرکت تدبیرنگر را می‌توانید در بخش پروژه‌ها مشاهده کنید.

آیا بازاریابی محتوایی تدبیرنگر، مغایر با قوانین تبلیغاتی نیست؟

بر اساس قوانین جاری و با در نظر گرفتن حساسیت‌های انتشار محتوا در موضوع سلامت، محدودیت‌هایی برای انجام تبلیغات در حیطه درمان در نظر گرفته شده است. مجموعه تدبیرنگر با تکیه بر روند استاندارد تعریف‌شده در این مجموعه و با تکیه بر یک تیم متخصص برای تولید محتوا، حائز استانداردهای مورد نیاز برای تولید و انتشار محتوای بازاریابی در زمینه پزشکی است و از این جهت موفق به کسب مجوز فعالیت از سازمان نظام پزشکی شده است.

آیا تدبیرنگر برای من تبلیغات انجام می‌دهد؟

فعالیت تدبیرنگر اگرچه شامل تبلیغات است، اما تفاوت اصلی آن با تبلیغات معمول در فضای شهری و مجازی این است که تولید و انتشار محتوای بازاریابی برای شما، در کانال اختصاصی خودتان انجام می‌گیرد: سایت شما و یا صفحه‌ی اختصاصی شما در اینستاگرام، تلگرام، یوتیوب و غیره. تدبیرنگر با نظارت شما، مدیریت صفحه و سایت شما در زمینه تولید محتوا را تماماً بر عهده می‌گیرد.

تفاوت دیگر این فعالیت با تبلیغات متعارف، در نوع محتوای منتشر شده است. محتواهای طراحی‌شده توسط تدبیرنگر، مستقیماً و انحصاراً برای تبلیغ شما نیست؛ ماشین تولید محتوای تدبیرنگر، مطالب مفید و مورد نیاز مخاطبان هدف شما را منتشر می‌کند و در قالب آن، به معرفی خدمات شما می‌پردازد. این کار با رصد نیازهای مخاطبان و بازخورد دریافتی از آنان، مرتباً بهینه‌تر می‌شود تا به بهترین نتیجه ممکن دست یابیم.

در عین حال، تبلیغ فعالیت شما در کانال‌های تبلیغاتی رایج مانند تبلیغات چاپی، تلویزیون شهری، صفحات عمومی اینستاگرام و غیره نیز جزو خدمات تدبیرنگر محسوب می‌شود.

من وقت کافی برای انجام این کارها ندارم. چه پیشنهادی دارید؟

تمام تمرکز و تلاش تیم تدبیرنگر، معطوف به کاهش وقت شما در مورد تولید محتواست و صرفاً در مرحله بازبینی محتوا لازم است اظهار نظر کنید. این کار از طریق اپلیکیشن اختصاصی تدبیرنگر، بدون نیاز به جلسه حضوری و یا تلفنی انجام می‌گیرد و در ابتدا به‌طور متوسط به حدود 2 ساعت در هفته نیاز دارد. این زمان رفته‌رفته با ایجاد تعامل کمتر می‌شود زیرا تیم تدبیرنگر با شناسایی تدریجی سلایق و نقطه‌نظرات شما، دقت بیشتری در تولید محتوای مطلوب شما به خرج می‌دهد.

تمامی فعالیت‌های دیگر در این خصوص در مرحله تولید و تدوین و انتشار محتوا، توسط تیم تدبیرنگر انجام خواهد شد.

اما فراموش نکنید برای تعامل ثمربخش با کاربران در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی، لازم است در حدود ۳ ساعت در طی هفته، صرف پاسخگویی به کامنت‌ها و پیغام‌های خصوصی مخاطبان کنید زیرا پاسخگویی به این سؤالات بسیار حائز اهمیت بوده و حتماً باید توسط خودتان و یا عضوی از مجموعه شما انجام گیرد.

چگونه می‌توانم با شما تماس بگیرم؟

شما می توانید از طریق شماره تلفن ۳۳۴۴4446-۰۴۴ با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما پس از شنیدن درخواست‌های اولیه شما، ارتباط مورد نیاز را برقرار خواهند کرد تا در طی جلسات بعدی، نیازمندی‌های شما و راهکارهای پیشنهادی ما مورد بررسی قرار گیرد.

برخی از مشتریان ما

مرکز تخصصی برندینگ پزشکی

از ایده‌پردازی تا اجرا، همگام با شما در مسیر موفقیت

با ما در ارتباط باشید