درباره ما

مهندس آرش خضرلوی اقدم

مدیر عامل

به پشتوانه ۸ سال توانسته‌ایم به عنوان اولین آژانس تخصصی برندینگ حوزه سلامت و پزشکان گامی متفاوت در این حوزه برداریم.با توجه به تجربه و شناخت بازار در این حوزه راه را برای رشد سریع و کسب اعتبار در این بازار فراهم کردیم.

بازاریابی دیجیتال پزشکان،موضوعی مهم و نیازمند تخصص است.تدبیرنگر با تیمی چند تخصصی و جوان و با اخذ مجوز از سازمان نظام پزشکی،افتخار دارد بهترین خدمات بازاریابی دیجیتال را به پزشکان و فعالان عرصه پزشکی عرضه کند. 

آشنایی با تیم

مهندس مرتضی جوانمرد

مدیر فناوری اطلاعات

دکتر آراز استادی
مدیر محصول
مهندس بهراد طاهری نیا
مدیر تولید محتوا

افتخارات ما

۲۵000+

تولیدمحتوا

۶000+

دقیقه ویدیو

۱۱۰+

کارهای چاپی

۲۰+

طراحی سایت

سوالات متداول

چرا باید با شما کار کنم؟

هر بنگاه اقتصادی خواستار این است که در تمامی زوایای کسب‌وکارش تسلط داشته باشد، و بتواند همواره در مسیر رشد و تعالی قدم بردارد. تخصص،‌منابع و تعهد عمیق مشاوران تدبیرنگر در راستای برآورده ساختن خواسته های مشتریان جز ارزش های کلیدی این شرکت محسوب می‌شود. این امر این شرکت را به عنوان انتخابی ایده‌آل برای یاری رسانی به شرکت‌های فعال در حوزه های مختلف بدل ساخته است.

تدبیرنگر دقیقا چه‌کاری را برای من انجام می‌دهد؟

ما نیازهای مختلفی را برای شما پاسخ می‌دهیم. فعالیت شما در وبسایت، شبکه‌های اجتماعی، ارتباط با مشتریان و تبلیغات بخشی از توانایی‌های تیم تدبیرنگر را شامل می‌شود. برای پاسخ دقیق به این سوال شاید بهتر باشد فنجانی چای مهمان ما باشید.

آیا شما برای ارائه خدماتتان و همچنین کسب‌وکارتان مجوز دارید؟

بله ما برای انجام فعالیت هایمان از سازمان صنعت معدن و تجارت مجوز ارائه خدمات مدریتی و سیستم های بهره وری داریم. شماره مجوز ما ۱۱۲/۷/۵۸۵۱۴۵ می باشد.

برای انجام کار حتما بایستی به صورت حضوری مراجعه کنم؟

نخیر،‌ نیازی برای مراجعه حضوری ندارید کلیه فرایند ها می توانند از طریف ایمیل،‌ تلفن و اسکایپ صورت گیرند. البته باعث افتخار ما خواهد بود تا میزبان شما باشیم و از حضورتان بهره‌مند شویم.

هزینه‌های تدبیرنگر چگونه است؟

فعالیت تدبیرنگر در قالب قراردهای یک و سه ساله انجام می‌گیرد و هزینه‌ها بر اساس خدمات ارائه شده شناور است. جهت سهولت در پرداخت نیز، اقساط ۳ یا ۴ ماهه در قراردادهای سالیانه پیش‌بینی شده است. فعالیت در مدت زمان کمتر از یک سال معمولا پیشنهاد نمی‌شود و نیازمند مذاکرات بیشتر است.

من در شهری غیر از شهر شما هستم. چگونه می‌توانم از خدمات تدبیرنگر استفاده کنم؟

ما در حال حاضر به چندین پزشک در سراسر ایران خدمات ارائه می‌دهیم. با افزایش سرعت اینترنت، تقریبا تمام کارها در تدبیرنگر بصورت دورکاری قابل انجام است و نیازی به مراجعه فیزیکی وجود ندارد.

رزومه شما را از کجا می توانم دریافت کنم؟

در پایین همین صفحه می توانید برخی مشتریان ما را مشاهده کنید. همچنین می توانید از اینجا رزومه چاپی ما را دریافت نمایید.

نمونه پروژه های شما را کجا می توانم ببینم؟

شما می توانید رزومه دیجیتال ما را از صفحه پروژه‌ها مشاهده کنید.

آیا همکاری با شما در جهت تبلیغات برای ما دردسرساز می‌شود؟

بر اساس قانون نظام پزشکی، محدودیت‌هایی برای انجام تبلیغات در نظر گرفته شده است. ما در تعامل بسیار خوبی با کمیسیون تبلیغات نظام پزشکی هستیم و به‌عنوان اولین مجموعه موفق به کسب مجوز فعالیت از نظام پزشکی شده‌ایم. از این جهت واقف بر خطوط قرمز و حساسیت‌های موجود هستیم و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

آیا تدبیرنگر برای من تبلیغات انجام می‌دهد؟

بله، شرکت تدبیرنگر در راستای تبلیغات دیجیتال، صفر تا صد طراحی و اجرای تبلیغات را انجام می‌دهد. در این راستا با توجه به اهداف و استراتژی تبلیغاتی شما، بررسی‌های اولیه در حوزه‌ فعالیت شما انجام شده سپس بستر‌های مناسب تبلیغاتی را انتخاب میکنیم و با توجه به بودجه مورد نظر شما، فرم اجرایی کمپین تبلیغاتی شما طراحی می‌شود. بعد از تایید این فرم توسط شما کمپین تبلیغاتی شما به مرحله اجرا می‌رود.

من وقت کافی برای انجام این کارها ندارم. چه پیشنهادی دارید؟

تمام تمرکز و تلاش تیم تولید محتوای تدبیرنگر به کاهش وقت مورد نیاز است. بصورت متوسط کافی است بصورت هفتگی حدود ۲ ساعت از وقت خود را به تیم تدبیرنگر دهید. این زمان رفته‌رفته با ایجاد تعامل کمتر می‌شود. اما فراموش نکنید برای تعامل با کاربران در وبسایت و شبکه‌های اجتماعی لازم است بصورت هفتگی ۳ ساعت زمان در نظر بگیرید.

چگونه می توانم با شما تماس بگیرم؟

شما می توانید از طریق ایمیل info.tadbirnegar@gmail.com و یا شماره تلفن ۳۳۴۴۳۷۶۶-۰۴۴ با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما زمان جلسه و پیگیری های لازم را انجام خواهند داد.

برخی از مشتریان ما