رد کردن لینک ها

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia there live the blind texts.

آکادمی آموزشی و مرکز مشاوره کسب‌وکار تدبیرنگر بهتر و مصمم‌تر از سال‌های گذشته

شروع به کار اکادمی آموزشی تدبیرنگر در سال ۱۳۹۷
اکادمی اموزشی و مرکز مشاوره کسب‌وکار تدبیرنگر با برگزاری بیش از ۲۰ کارگاه و سمینار مختلف آموزشی در سال ۹۶ یکی از موفق‌ترین شرکت‌ها در سال ۹۶ در شهر ارومیه بوده است. البته مواردی نقص و مشکل مانند ارائه مدرک دو کارگاه در کار آموزشی ما بوده است که از دوستان و همراهان عزیر عذر خواهی می‌کنیم. با توجه به رشد فعالیت‌های شکر، تصمیم بر این گرفتیم تا با تاسیس آکادمی آموزشی تدبیرنگر در سال جدید فعالیت‌ها و رویدادهای جدید شرکت را بهتر و مصمم‌تر از سال‌های گذشته برگزاری کنیم. از اردیبهشت سال ۹۷ کلیه فعالیت‌‌های آموزشی و دوره‌های کارآموزی و کارورزی شرکت زیر نظر این اکادمی  برگزار خواهد شد. کماکان نیز مانند سالهای گذشته با سازمان مدیریت صنعتی و همینطور شرکت شهرک‌های صنعتی استان آذربایجان غربی در زمینه آموزشی همکاری داریم. اطلاعات برگزاری هر یک از این کارگاه‌های آموزشی در وب‌سایت شرکت و همینطور کانال تلگرام اختصاصی آکادمی  تدبیرنگر در دسترس هستند. شما می‌توانید برای مشاهده جزییات رویدادها و اطلاع از برگزاری رویدادهای جدید عضو کانال اموزشی  مرکز مشاوره کسب‌وکار تدبیرنگر شوید:‌

مرکز مشاوره کسب و کار تدبیرنگر با تکیه بر نیروی انسانی با تجربه و ماهر، همراه شما در مسیر راه اندازی عیب یابی و توسعه ی کسب و کار شماست.

آکادمی آموزشی و مرکز مشاوره کسب‌وکار تدبیرنگر
آکادمی آموزشی و مرکز مشاوره کسب‌وکار تدبیرنگر

عضویت در کانال تلگرام آکادمی آموزشی تدبیرنگر

ما باور داریم قابلیت‌های منحصر بفرد شما با افزوده شدن چاشنی تدبیرنگر تحولی بزرگ ایجاد می‌کند. ما در تلاش هستیم تا بهترین و به‌روزترین استراتژی‌ها را برای رشد شما توسعه دهیم.