رد کردن لینک ها

مروزه شغل پزشکان به گونه ای است که داشتن یک تصویر حرفه ای و درخورشان و پیگیری روش های علمی و عملی مناسب را در موقعیت های اجتماعی متفاوت می طلبد

تولید محتوای پزشکی در اینستاگرام برای پزشکان تحت عنوان شبکه‌های اجتماعی

سال ها پیش از این شاید کسی باور نداشت که روزی بستری تحت عنوان شبکه‌های اجتماعی به یکی از واجبات زندگی بشریت تبدیل شود. به صورتی که برای یک مرجع برای مطالعه آموزش، خبر، تبلیغات و فرهنگ‌سازی مورد استفاده قرار گیرد. چه بسا شبکه‌های اجتماعی بر میزان مطالعه مخاطبین نیز تاثیر گذار بوده اند. تا پیش از این افراد برای کسب اطلاعات بیشتر به کتاب‌ها مراجعه می‌کردند، این روزها افراد دیگر نیازی به مطالعه نمی‌بینند زیرا شبکه‌ های اجتماعی هر‌چیزی را در قالب فشرده در دسترس مخاطبین قرار می‌دهند.

در این فضا نیاز به جستجوی حرفه ای برای یافتن مطالب مورد نظر نیست؛ زیرا محتواهای جذاب  و مفید در حجم کم و عناوین گیرا و حرفه ای در اختیار شما قرارا می گیرد. این موارد یکی از شاخصه‌های شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شوند و می‌توان از آن ها در حوزه های متفاوت از قبیل بازاریابی اینترنتی استفاده کرد. پزشکان نیز از این قائده مستثنی نبوده و می توانند در این فضا به برندینگ و بازاریابی دیجیتال و تولید محتوای پزشکی بپردازند.

اینستاگرام یکی از مناسب ترین فضاها در این زمینه است

امروزه شغل پزشکان به گونه ای است که داشتن یک تصویر حرفه ای و درخورشان و پیگیری روش های علمی و عملی مناسب را در موقعیت های اجتماعی متفاوت می طلبد. همچنین به دلیل ارتباطی که این شغل با سلامت افراد دارد . در بسیاری از موارد با گروهی از مخاطبین روبرو هستند که به سلامت خود اهمیت داده و ظرافت های خاصی را در ارایه خدمات دنبال می کنند و انتظارات بیشتری را از یک پزشک به عنوان متخصص حوزه سلامت دارند.

یکی از مناسب ترین فضا ها در میان این شبکه های اجتماعی اینستاگرام می باشد. اگر تا این زمان فقط به عنوان یک کاربر معمولی در این شبکه ها فعالیت داشته اید وقت آن رسیده که یک قدم جلو تر بگذارید و به از این موقعیت که در اختیار شما قرار دارد بهترین استفاده را ببرید و به اهداف خود در جهت معرفی خودتان برسید.

ایجاد یه صفحه تخصصی در اینستاگرام

بهترین راه برای رسیدن به هدفتان و ایجاد یک صفحه تخصصی و تولید محتوای پزشکی در اینستاگرام این است که هر چه سریعتر کارتان را شروع کنید. قطعا مانند هر کار دیگری یک شروع متوسط بهتر از انجام ندادن هیچ کاری  است. نگران اجرای نکات گفته شده و داشتن یک صفحه ایده آل در ابتدا نباشید. مهمترین از آن ورود شما و اعلام وجود در فضای انلاین و استفاده از این پتانسیل گسترده است اگر قصد شروع در این زمینه را دارید میتوانید با شرکت مشاوره کسب و کار تدبیرنگر که سابقه کار تخصصی در تولید محتوای پزشکی برای پزشکان را دارد تماس بگیرید :

شماره تماس : ۳۳۴۴۳۷۶۶-۰۴۴

در ادامه این مطلب می توانید مقاله زیر را که شامل نکات مهمی در تولید محتوای پزشکان است را مطالعه کنید :