اطلاعیه تغییر فرآیند برگزاری کارگاه ها

با توجه به مشکل پیش آمده در مورد زمان برگزاری کارگاه ها و همینطور عدم به حد نصاب رسیدن برگزاری آن ها، مرکز مشاوره کسب وکار تدبیرنگر فرآیندهای برگزاری کارگاه های خود را به شکل زیر تغییر داده است:

  1.  کارگاه های تخصصی که مرکز در زمینه های مختلف برگزار می کند، دارای زمان برگزاری خاصی نخواهند بود و با توجه به حد نصاب رسیدن به ظرفیت برگزار خواهند شد.
  2. مدت زمان برگزاری کارگاه ها طولانی تر و تخصصی تر خواهد شد و مباحث بیشتری نسبت به کارگاه های گذشته آموزش داده خواهد شد.(حداقل مدت زمان برگزاری ۱۰ ساعت (۵ جلسه ۲ ساعته)
  3. حداکثر ظرفیت هر کارگاه ۱۰ نفر خواهد بود و کارگاه به صورت نیمه حضوری برگزار خواهد شد.
  4. در صورت درخواست شرکت کنندگان در کارگاه جلسات به صورت خصوصی نیز برگزار می شوند که در این جلسات به صورت اختصاصی بر روی مباحثی شغلی درخواست کننده تمرکز خواهد شد.
  5. همچنین با رایزنی های صورت گرفته با شرکت ها و سازمان های طرف قرارداد در صورت درخواست شرکت کنندگان در کارگاه ها، برای آن ها در شرکت ها و واحد های صنعتی و خدماتی شغل مناسب پیشنهاد (به صورت تضمینی) و استخدام خواهند شد.
    نکته: شرکت کنندگان علاوه بر کارگاه تخصصی، باید درکارگاه های مهارت های عمومی کسب و کار نیز شرکت نمایند.

مرکز مشاوره کسب وکار تدبیرنگر با عذرخواهی مجدد از شما بابت مشکلات پیش آمده در دو کارگاه اخیر برای شما در تمامی مراحل زندگی حرفه ای تان آرزوی موفقیت دارد.

                                                                                        با تشکر

                                                                                         امین قاسمی

                                                                                        مدیرعامل مرکز مشاوره کسب و کار تدبیرنگر

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

top